Кошик
690 відгуків
Интернет-магазин «Техномарин» — надувные лодки, лодочные моторы, аттракционы, запчасти, термобелье
+380990005080
+380 (99) 000-50-80
+380 (99) 000-50-80
+380 (96) 618-84-77
сервис-центр

Термобілизна з тканини Polartec

Термобілизна з тканини Polartec
Що таке Polartec?

30.01.17

Що таке термобілизна?

Ох вже це модне слово термобілизна!
Насправді це не тільки модно, але і дуже зручно і практично.

Російськомовний термін «термобілизна» багатьма трактується, як «одяг, зберігає тепло».
Це не зовсім правильно відображає функціональне значення одягу, яку ми так називаємо. Термобілизна не акумулює тепло, воно забезпечує більш-менш постійний температурний баланс нашого організму. За рахунок чого?
Всім добре відомо, що людський організм набагато швидше остигає, коли його поверхня мокре (вологе). Кожен з Вас знає, як швидко зябнешь в промоклому одязі під час відпочинку після напруженої роботи або тривалого переходу. І більшість простудних заболенваний ми отримуємо саме в такі моменти, коли наш організм, з одного боку, розслаблений і хоче відпочити, а з іншого боку, піддається охолодженню із-за посиленого випаровування вологи з його поверхні. Саме для запобігання таких ситуацій було створено термобілизна, яке є невід'ємною частиною сучасного одягу для активного відпочинку.
Компанія Malden Mills — світовий лідер по виробництву матеріалів, що володіє безліччю патентів і нагород у аутдорной галузі. Одяг з тканин цієї фірми завоювала репутацію як найбільш функціональна, практична і комфортна на світовому ринку.
Тканини під назвою Polartec® мають унікальні властивості, в тому числі:
1) мінімальний вагу і гідрофобність;
2) максимальні теплоізоляційні та дихаючі властивості;
Крім цього, тканини обробляються водовідштовхувальними і антибактерицидними просоченнями.
Тканини Polartec® зараховані до одним з найбільших винаходів двадцятого століття.
Polartec® — це назва цілої серії сучасних матеріалів. Всі вони створені для того, щоб вам було тепло, сухо і комфортно незалежно від погоди. По здатності зберігати тепло людського тіла Polartec не поступається вовні, і може бути таким же м'яким і ніжним, як бавовна, але в той же час чудово замінює собою одяг з природних матеріалів, не завжди підходить для активного відпочинку та спорту. Одяг з нього красива і функціональна, не мнеться, швидко сохне і легко переться. Дуже зручні в повсякденному носінні, вироби з Polartec підходять не тільки спортсменам, але й усім, хто віддає перевагу спортивному стилю в одязі.
Polartec Power Stretch — це тонкий і еластичний матеріал, що володіє дихаючими властивостями. Ідеальний для категорії — теплу білизну. При контакті з шкірою тканина відводить назовні надлишкову вологу, залишаючи тіло сухим. Влагоотводящие властивості Polartec Power Stretch на 25% вище, ніж у інших матеріалів, які використовуються для натільної білизни. Унікальне по конструкції волокно складається з 2-х шарів, один з яких - велюровим ворсом. Одяг з такої тканини забезпечує максимальну свободу рухів. Це досягається ще одним унікальним властивістю-тканина тягнеться по напряму в чотири сторони.
Polartec Power Dry — більш легка тканина, спеціально призначена для базового шару одягу, або термобілизни. Основна її функція — виводити назовні надлишкову вологу тіла при інтенсивних фізичних навантаженнях. Polartec Power Dry — м'який, еластичний і одночасно міцний і довговічний матеріал. Забезпечений антибактеріальним просоченням, має розгалужену зовнішню поверхню випаровування, завдяки чому висихає в 2 рази швидше бавовни.
Термобілизна з Polartec Power Dry забезпечує оптимальну вологість і температурний баланс шкіри.
Polartec Classic 200, Polartec Classic 300 DWR — високоякісний двосторонній фліс. Ця тканина спроектована для одягу другого, середнього рівня, і її завданням є збереження тепла. Має спеціальну обробку проти утворення катишків (антипілінгова обробка). Незвичайно легкий, еластичний, теплий, дихаючий, не всмоктуючий вологу матеріал. Має антибактеріальну обробку. DWR — спеціальна водовідштовхувальна просочення.
Тканина Polartec® Classic використовують найбільш часто для одягу другого (ізотермічного) шару. Polartec® Classic — кращий на сьогоднішній день фліс з тридцятирічної історією, який підтвердив свої характеристики легкої, теплої і дихаючого матеріалу.

Питання і відповіді

У зв'язку з тим, що до нас надходить велика кількість питань, що стосуються термобілизни з тканини Polartec, спробуємо відповісти на найпоширеніші з них.

Питання: Чим пояснюються властивості матеріалу Polartec®? Чи є різниця між Polartec® і флісом?
Відповідь: М'який і теплий Polartec® відмінно зберігає тепло тіла. Принцип дії Polartec® заснований на тому, що між ворсом зберігається прошарок повітря, який є кращим термоізолятором. Крім того, на відміну від натуральних тканин, Polartec® не накопичує вологу, а забезпечує необхідну вентиляцію при перегріві і виводить назовні конденсат, — активно рухаючись, ви будете почувати себе комфортно.
Тканини сімейства Polartec® виробництва Malden Mills відносяться до матеріалів флісовій групи. Робиться фліс так: машинним способом на досить міцну ткану основу нав'язуються вузлики, потім інша машина розриває ці вузлики, — виходить ворс, який прив'язаний до основи. Фліс традиційно використовується в якості другого, утеплювального шару в спортивному одязі. Однак важливо відзначити, що тільки високоякісний, першосортний фірмовий фліс від Malden Mills носить назву Polartec®.
Polartec® — визнаний лідер за якістю в тканинах цієї групи. Тому існує багато підробок. Основна відмінність Polartec® від дешевих флисов в тому, що Polartec® не втрачає своїх теплоізолюючих властивостей протягом тривалого терміну використання. Завдяки антипиллинговому покриттю, його ворс не скочується навіть після багаторазових прань.

Питання: Нерідко можна почути від продавців у магазинах, що куртка зроблена з «Полартек-а». Як відрізнити справжній Polartec® від підробленого?
Відповідь: Polartec® — це зареєстрована американською компанією Malden Mills Industries торгова марка. Якщо ви зацікавлені в справжньому якості, при якому використовуються всі заявлені можливості матеріалу, то вам необхідно купувати продукцію тільки у фірм, які мають ліцензію Malden Mills.
Продукція з Polartec® обов'язково повинна бути оснащена фірмовими етикетками. Крім паперових етикеток є ще ткані і пластикові особливого виду і розміру, нашиваемые в певних місцях.

Питання: чи Існують відмінності між властивостями натільної білизни, склад тканини якого — поліестер, і білизни з поліпропілену?
Відповідь: Поліестер і поліпропілен: обидва ці волокна у складі синтетичних тканин застосовуються для виробництва темобелья; і те і інше приємно для тіла і відповідає всім гігієнічним вимогам, що висуваються до одягу для базового шару.
«...Наступним кроком стало використання для натільної білизни матеріалів типу PolyPro. Поліпропілен використовувався тому, що він володіє хорошими гідрофобними властивостями — порівняно з вовною він майже не вбирає вологу; таким чином, поліпропілен залишається теплим і легким у вологих умовах. Так як плетіння подібної тканини вельми нещільне, її поверхня покрита мережею пір, через які вільно відводяться випаровування тіла. Недоліком поліпропілену є те, що він вбирає запахи тіла, скочується, утворюючи маленькі кульки на поверхні тканини, і оплавляється під час сушіння в сушильній машині або поруч з багаттям, викликаючи різкий запах паленої пластмаси. Тому поліестер, який менше скочується і володіє кращим опором до високої температури, замінив поліпропілен».
Поліестер становить основу тканини Polartec® Power Dry виробництва Malden Mills, обраної фірмою ORDANA для виготовлення натільної білизни.

Питання: Чим відрізняється термобілизна з тканини Polartec® Power Stretch від термобілизни з Polartec® Power Dry?
Відповідь: Різні властивості матеріалів сімейства Polartec® визначають особливості і призначення виробів з них.
У матеріалу Polartec Power Stretch міцна зовнішня поверхня і ворсистий м'який внутрішній шар. Тканина володіє «дихаючими» властивостями, дуже еластична, тягнеться у всіх напрямках, приємна для шкіри і не викликає алергії. Тому вироби з неї можуть використовуватися як теплу нижню білизну при низьких температурах, а також підходять для тренувань у залі і на відкритому повітрі.
Тканина Polartec Power Dry — більш легка, спеціально призначена для базового шару одягу, або термобілизни. Основна її функція — виводити назовні надлишкову вологу тіла при інтенсивних фізичних навантаженнях. Polartec® Power Dry — м'який, еластичний і одночасно міцний, довговічний матеріал, забезпечений антибактеріальним просоченням, має розгалужену зовнішню поверхню випаровування, завдяки чому висихає в 2 рази швидше бавовни.

Питання: Як правильно доглядати за одягом з Polartec®?
Прати вироби з Polartec® можна звичайним милом в теплій воді при температурі не вище 40 *С, вручну або в пральній машині при невеликому завантаженні, використовуючи режим «бережна прання для синтетичних тканин». Одяг з Polartec® прослужить довше, якщо прати її з застосуванням спеціальних м'яких миючих засобів, а потім обробити відновлює водовідштовхувальним засобом. Вироби з Polartec® не можна гладити і не рекомендується сушити при високих температурах.

Питання: Збираюся купити костюм з тканини Polartec®. Буде він промокати від постійного зіткнення зі снігом в умовах зимового outdoor (санки, лижі, пейнтбол і т. д. ) Не замерзну я на морозі до — 25 С? Обов'язково надягати зверху костюм з мембранної тканини?
Відповідь:
Властивості Polartec® багаторазово перевірені в екстремальних умовах. Він легкий, міцний і довговічний, відводить випари тіла назовні, швидко висихає, не мнеться і, на відміну від шерсті, не накопичує вологу й не боїться молі. Для зимових та гірських видів спорту та активного відпочинку всі ці властивості просто необхідні. Лижі, санки, пейнтбол і т. д. — як раз ті заняття, де можна оцінити переваги Polartec®.
Однако Polartec® — это название целого семейства тканей (около 180), каждая из которых обладает определенными свойствами и имеет свое назначение, от верхней одежды для нижнего белья. Поэтому наивно полагать, что один костюм из Polartec®, при всей его универсальности, способен заменить вам целый гардероб.
Все ткани серии Polartec® имеют водоотталкивающую пропитку (капли воды скатываются по поверхности ткани), но не «держат» дождь.
В якості верхнього одягу можна вибрати Polartec® Windbloc®: він захищає від вітру, невеликого дощу і снігу. Температурний діапазон використання куртки з Windbloc дуже широкий: від — 15 С (при активній фізичній роботі) до +10 С (якщо залишатися без руху).

Хотілося б застерегти від надмірних невиправданих очікувань покупців, вперше початківців використовувати одяг з високотехнологічних тканин. Потрібно розуміти, що Polartec®, точно також як пух, вовна або бавовна, має цілком певними властивостями і перевагами, часом незамінними і унікальними. Але дива не чекайте!

Інші статті