Гідрокостюми
- W3mm M-LЗалишилось 2 дні-4%
- M
- SЗалишилось 2 дні-5%
- 6527
- YW224
- 6303
- 6303-5
- 6111
- S
- Залишилось 2 дні-5%
- 3 мм
- 11-12 р
- 6111 L
- S
- 2XLЗалишилось 2 дні-5%
- XXL
- XL
- 3XLЗалишилось 2 дні-5%
- MЗалишилось 2 дні-5%
Гідрокостюми використовують для збереження тепла нашого тіла, а також для захисту від механічних ушкоджень у воді. Завдяки гидрокостюмам ми можемо довго плавати, пірнати, займатися різними видами водного спорту в прохолодній і холодній воді. Залежно від температури води і повітря використовують короткі або довгі гідрокостюми товщиною від 1 до 10мм.
В інтернет-магазині Техномарин ви зможете вигідно купити гідрокостюм в Україні у найбільш зручному для вашс варіанті. Так як кожен виробник має свою специфічну розмірну сітку, наші досвідчені співробітники допоможуть підібрати потрібний розмір.
Якісний гідрокостюм покликаний забезпечувати теплоізоляцію під час плавання. Також він захищає тіло від механічних пошкоджень і солоної води. Про те, як правильно підібрати потрібну модель в залежності від виду спорту далі піде мова.
Величезний вибір гідрокостюмів представлений на сайті інтернет-магазину. Вся продукція має високу якість виготовлення і ідеально підходить для водного туризму в Україні. Серед величезного асортименту коротких і довгих моделей можна придбати варіант для:
- кайтсерфінгу;
- вейкборда;
- снорклінга;
- серфінгу;
- гідроцикла;
- тріатлону;
- віндсерфінгу.
Враховуючи великий вибір гідрокостюмів для плавання в каталозі легко підібрати варіант для відкритої води чоловікові, жінці або дитині. Консультанти допоможуть купити гідрокостюм для плавання, дайвінгу, триатлону та інших занять.
Особливості гідрокостюмів для плавання і гідроцикла
Одним з головних атрибутів екіпіровки при катання на гідроциклі є гідрокостюм. При виборі моделі слід орієнтуватися на температуру води. Від цього параметра залежить і товщина виробу. Відмінним варіантом стане екіпірування з неопренової підкладкою, в якій відсутні шви в отворах. Завдяки такій особливості забезпечується надійний захист від затікання води.
Більшість моделей для гідроциклів зроблені з неопрену з покриттям з нейлону. Якісний матеріал легко одягається на тіло і надійно захищають спортсмена.
Як підібрати гідрокостюм для вейкборда
Плануючи підібрати гідрокостюм для вейкборда слід враховувати кліматичні особливості регіону. Якщо море тепле можна зупинити свій вибір на короткому виробі. Коли гідрокостюм потрібен для плавання в холодній воді, краще віддати перевагу довгому. У першому варіанті костюм може бути завтовшки до 3 мм, в другому його стінки перевищують 4 мм. Для плавання в північних широтах слід використовувати костюми з більш щільними стінками.
снорклінга підходить варіант з неопрену, який добре зберігає тепло і відрізняється плавучістю, зносостійкістю.
Які бувають костюми для кайтсерфінга і віндсерфінгу
По своїй тепловіддачі гідрокостюми для кайтсерфінга і віндсерфінгу схожі, але вони відрізняються конструкцією, оскільки кайтеру необхідно під час пересування зручно тримати планку. Якщо температура води в межах +25 градусів, можна сміливо віддати перевагу мокрому костюму, якщо показники нижче +18 градусів стоїть придбати напівсуху модель.
Віндсерфери в процесі виконання трюків і утримання балансу стають колінами на дошку, тому слід придбати гідрокостюм з ущільненнями на колінах. Можна віддати перевагу мокрому або напівсухому костюма.
Види гідрокостюмів для серфінгу на море
- Сухий. Цей вид гідрокостюмів ідеально підходить для плавання у холодному море. Також їх використовують в вейкборді та віндсерфінгу. Завдяки конструкції сухого гідрокостюма тіла відмінно захищена від води і холоду. Його використовують дайвери професіонали та інші спортсмени.
- Мокрий. Такий тип гідрокостюма найбільш поширений. Їх виробляють з неопрену, який володіє термоізоляційні властивості. Вода всередині виробу нагрівається за рахунок тепла тіла, а бульбашки повітря утримує його. При виборі слід підбирати модель точно за розміром.
- Напівсухий. Це підвид неопренових костюмів з особливою конструкцією манжет і водонепроникними блискавками. Підходить для перебування в прохолодній воді і чудово зігріває.
Догляд за гідрокостюмів
После использования гидрокостюма его необходимо всегда промывать чистой водой и просушивать с обеих сторон. При этом, нельзя использовать химические моющие средства или кондиционеры, не предназначенные для очистки гидрокостюма. Допускается для мытья сильно загрязненных участков детский шампунь. Сушить модель лучше подальше от солнечных лучей в хорошо проветриваемом месте. Можно вывернуть его наизнанку.
щоб уникнути деформації зберігати вироби потрібно підвісивши за талію. Не можна складати виріб, інакше на ній утворюються складки. Правильний догляд дозволить насолоджуватися тривалим терміном експлуатації костюма. Важливо тільки визначитися з моделлю і правильно підібрати розмір гідрокостюма. Якісна екіпірування стане запорукою безпечного перебування під час плавання, як дорослому, так і дитині.