Кошик
690 відгуків
Интернет-магазин «Техномарин» — надувные лодки, лодочные моторы, аттракционы, запчасти, термобелье
+380990005080
+380 (99) 000-50-80
+380 (99) 000-50-80
+380 (96) 618-84-77
сервис-центр

Човнові електромотори

Човнові електромотори Yamaha, Mercury MotorGuide, Flover
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Найбільш підходящим рішенням для гумової надувного човна є електромотор. Він надає можливість під час риболовлі або прогулянки обходити невеликі затоки, переміщаючись по вузькій річки або озера. Електродвигун пересуває плавзасіб вагою не більше 1200 кг, при цьому, будучи практично безшумним. Крім того, такий механізм вважається повністю екологічним і не забруднює водойму залишками нафтопродуктів.

Щоб придбати підвісний човновий електродвигун для ПВХ човни можна звернутися на сайт інтернет-магазину, де представлений широкий вибір моделей від провідних виробників:

  • Flover;
  • Mercury;
  • Fisher.

Вся продукція відрізняється високою якістю і прослужить довгі роки, не втрачаючи експлуатаційних характеристик.  Електричні мотори забезпечуються тяговими  акумуляторами, які  довго працюють без підзарядки. Досвідчені консультанти допоможуть підібрати найкраще рішення, виходячи з запитів клієнта і призначення на всю продукцію надається офіційна гарантія. 

 

Навіщо гумовому човні потрібний електродвигун 

Часто електродвигун для гумового човна називають троллинговым, оскільки такий агрегат дозволяє підтримувати не тільки безшумну, але і постійну швидкість руху на невеликих водоймах. Це ідеальне рішення для ставків або озер без течії.  Такий двигун використовується для гумових човнів в якості основного мотора. Його потужності вистачає для пересування відносно легкого корпусу плавзасоби. 

Він полегшує пересування човни, вдало замінюючи весла.  Щоб підібрати потрібну модель, потрібно враховувати різні технічні нюанси. Якщо своїх знань недостатньо, наші консультанти допоможуть визначитися.

 

Переваги електричних човнових двигунів перед бензиновими

  • Легкість. Більшість електродвигунів для надувних човнів не перевищують 10 кг. Їх легко транспортувати, а конструкція не навантажує водний транспорт.
  • Плавність руху. Завдяки комфортній регулювання тягового зусилля можна з легкістю підтримувати мінімальна швидкість пересування.
  • Простота в експлуатації. порівняно з бензиновими агрегатами електромотори не вимагає наявності паливно-мастильній суміші і в процесі обслуговування невибагливі. Налаштувати такі механізми під силу навіть новачку.

По закінченню сезону механізм не вимагає підготовчих робіт. Мотор можна розташовувати на носі і на кормі човна, а невисокий рівень шуму дозволяє пересуватися по воді, не створюючи додаткових перешкод для риболовлі. Сучасний модельний ряд надає можливість підібрати варіант з високою потужністю, який за характеристиками не поступається бензиновим аналогам.

 

Як влаштований електромотор для гумової пвх човни

Завдяки простій конструкції електромотори для гумового човна вони відрізняються надійністю і довговічністю. За включення реверсу і контролю швидкості обертання гвинта відповідає електронний блок управління. Знизу механізму розташовується мотор з зафіксованим на валі гвинтом. Деталь, яка найчастіше піддається зносу є щітки, Але їх дуже легко замінити навіть новачку. 

Мотор з блоком з'єднуються штангою, яка має особливу властивість ― пружинистість, що запобігає її поломку під час зіткнення з перешкодами. Електродвигун дозволяє проходити мілководді завдяки наявності особливого механізму, який дозволяє встановлювати конструкцію на потрібну глибину.

Мотор оснащений  дволопатевою гвинтом, який намотує на себе трави набагато менше порівняно з пристроями бензинових агрегатів. 

Електромотор може бути з ручним або ножним системою управління. У першому випадку контроль плавзасоби здійснюється за рахунок румпель, перемикаючи ручку газу збільшується хід. Моделі з ножним типом управління призводять човен в рух з допомогою спеціальної педалі, яку натискають ногою і перемикають швидкості. Таким чином, можна звільнити руки під час рибної ловлі.

При виборі моделі максимальний час плавання залежить від ємності акумулятора, що безсумнівно впливає на вартість. 

 

Як підібрати підвісний човновий електродвигун для надувного човна

При выборе подвесного лодочного электромотора для надувной лодки стоит в первую очередь обратить внимание на мощность, которая измеряются не в лошадиных силах, а в тяговом усилии. На некоторых моделях указан вес лодки, с которым может справиться механизмы. Чтобы его вычислить к массе плавсредства добавляют вес двигателя, аккумулятора и пассажиров, прибываем их на лодке. Аккумуляторы различают на тяговые и стартовые. Устройство первого типа будут радовать более длительным периодом эксплуатации, а вторые позволяют выходить на воду не более 10 раз. Щоб підібрати акумулятор по потужності, варто врахувати тягу електродвигуна, наявність додаткового оснащення і способи лову. Крім того, стартові акумулятори не переносять тривалі роботи на одному напрузі і їх не можна розряджати нижче 50%. В іншому разі пристрій швидко вийде з ладу. А тягові моделі не бояться глибокої розрядки.

Щоб електродвигун для ПВХ човни радував тривалим періодом експлуатації, необхідно правильно за ним доглядати. По закінченню сезону електромотор і акумулятор потрібно зберігати в сухому приміщенні. Якщо він був використаний під час риболовлі на морській воді, всі деталі ретельно промивають і добре просушують. Щоб електромотор служив довгі роки, сама модель, зарядний пристрій і акумулятор слід купувати в перевіреному магазині, де надається гарантія від виробника.